KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144332
nr 1714 4332
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Bengt Fransson (f. 1935), Sverige, "Bruden". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 29x37 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:46:54
25/7 15:18:38
300 kr
28/7 18:59:14